Co to jest manicure hybrydowy?

0

Co to jest manicure hybrydowy? Manicure hybrydowy to jest trwały manicure, który dzięki temu, że jest utwardzany za pomocą lampy UV, może utrzymywać się na paznokciach nawet do trzech tygodni.

Co to jest manicure hybrydowy?

Każda kobieta powinna wiedzieć co to jest manicure hybrydowy. Wykonuje się go poprzez nałożenie odpowiednich lakierów – bazy, właściwego lakieru oraz topu. Każdą warstwę po nałożeniu należy utwardzić pod lampą. Aby wykonać manicure hybrydowy potrzebne są specjalne lakiery do paznokci, które utwardzają się pod wpływem światła lampy UV.

Czy manicure hybrydowy jest trwały?

W charakterystyce tego, co to jest manicure hybrydowy, powinniśmy zawrzeć informację, że jest to taki rodzaj manicure, który powinien być wykonywany w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Jego wykonanie wymaga bowiem wykorzystania specjalistycznych urządzeń. Oprócz lampy potrzebne są też waciki bezpyłowe, specjalny cleaner, który nada połysk naszym paznokciom, jak również aceton, dzięki któremu bezpiecznie usuniemy stary lakier. Stosując wszystkie powyżej opisane akcesoria jesteśmy w stanie wykonać trwały manicure hybrydowy, który może utrzymać się nawet do trzech tygodni!

Manicure kosmetyczka

Kto może zrobić sobie manicure hybrydowy?

Kiedy wiemy już, co to jest manicure hybrydowy, pora odpowiedzieć sobie na pytanie, dla kogo jest on przeznaczony. Jeśli zdecydujemy się na wykonanie manicure hybrydowego, jesteśmy w stanie nie tylko wzmocnić i utwardzić nasze paznokcie, ale też zapewnić im piękny i elegancki wygląd. Dla osób, które mają problemy z paznokciami łamliwymi manicure hybrydowy jest wprost idealnym rozwiązaniem.

Czy można wykonać manicure hybrydowy samodzielnie?

Oczywiście wykonanie manicure hybrydowego samodzielnie w domu jest możliwe. Wymaga to jednak odpowiedniego przygotowania oraz zakupu niezbędnych do tego celu akcesoriów. Koszt zakupu podstawowego zestawu do zrobienia profesjonalnego manicure hybrydowego, waha się od około 150 zł do nawet 500 zł. Manicure hybrydowy jest bardzo łatwy w wykonaniu i pozwala cieszyć się pięknymi paznokciami bez odprysków nawet przez trzy tygodnie.

Nawiążemy współpracę z Autorami, zobacz szczegóły.
Podziel się.

Zostaw odpowiedź