Kto to jest fordanserka oraz czym się zajmuje fordanserka?

2

Fordanserka to jest dziewczyna lub grupa dziewczyn, których głównym zadaniem jest obecność na imprezach oraz zachęcenie obecnych gości do zabawy. Fordanserki tworzą sztuczny tłum oraz sprawiają wrażenie, że wszyscy świetnie się bawią.

Odpowiedź na pytanie kto to jest fordanserka, wcale nie jest taka oczywista, jak mogło by się nam wydawać. Bardzo często jest bowiem tak, że fordanserka jest mylona z panią do towarzystwa. Jeśli jednak chodzi o definicję i wyjaśnienie, kim jest fordanserka, to jest to najczęściej grupa dziewczyn, których głównym zadaniem jest obecność na imprezach firmowych lub branżowych oraz zadbanie o to, aby atmosfera na tych eventach była jak najlepsza.

Kto może zostać fordanserką?

Profesja, która określana jest mianem fordanserki, przywędrowała do nas – a jakże – z Ameryki. Fordanserka to jest najczęściej grupa kilku lub nawet kilkunastu dziewczyn, która mają za zadanie przysłowiowo „rozkręcić” imprezę. Najczęściej, fordanserki zatrudniane są przez firmy, które organizują imprezy branżowe. Chodzi o to, aby zapewnić na tych imprezach jak najlepszą atmosferę pełną radości i zabawy. Bardzo często bowiem, imprezy branżowe bywają nudne i nieciekawe. Fordanserki mają zatem za zadanie zadbać o to, aby uczestnicy takich imprez bawili się jak najlepiej.

Ile zarabiają fordanserki?

Jeśli chodzi o to, ile zarabiają fordanserki, to ich pensja, w dużej mierze uzależniona jest od tego, kto bezpośrednio je zatrudnia. Jeśli przykładowo, fordanserki zostają zatrudnione przez zewnętrzną firmę na potrzeby imprezy, która organizowana jest przez inną firmę – wówczas ich wynagrodzenie będzie nieco niższe. W momencie kiedy jednak fordanserki zatrudnione są bezpośrednio przez firmę, która taką imprezę organizuje, ich wynagrodzenie znacznie wzrasta. Nie bez znaczenia jest też rodzaj umowy, w oparciu o którą pracują fordanserki.

kto to jest fordanserka

Czy fordanserka musi być ładna?

Odpowiadając na pytanie kto to jest fordanserka, musimy zaznaczyć, że to osoba, która przede wszystkim lubi dobrą zabawę. Musi ona lubić taniec, muzykę, musi umieć przysłowiowo rozkręcić imprezę. Ważne jest też to, że kiedy chcemy określić, kto to jest fordanserka, warto zaznaczyć, ze musi to być kobieta która o siebie dba. Nie powinna mieć ona problemów z nadwagą, dobrze też, jeśli dba ona o swoją cerę. Nie oznacza to jednak, że fordanserka jest modelką. Dziewczyny, które podejmują się wykonywania takiego zawodu, nierzadko nie mają figury modelki. To normalne, zadbane dziewczyny, które lubią się bawić. Nie będzie zbyt dużym nadużyciem, jeśli powiemy że fordanserka to jest taki wodzirej, tyle, że bardziej współczesny. Fordanserka to całkiem ciekawy pomysł na to, jak zarabiać pieniądze na tym, co przecież każdy z nas uwielbia – czyli na dobrej zabawie.

Piękne i otwarte fordanserki na imprezy branżowe oraz eventy zapewnia agencja www.fordanserki.eu. Fordanserki zapewnią najlepszą atmosferę na twojej imprezie i pozostawią świetne wrażenie wśród gości zabawy.

Nawiążemy współpracę z Autorami, zobacz szczegóły.
Podziel się.

2 komentarze

  1. Dzisiejsza definicja odbiega od pierwotnej (tak, nie jest to nowe słowo). Kiedyś f. oznaczała panią, która tańczyła z panami za pieniądze i/lub naciągała ich na drogie drinki, od których miała procent (no pun intended). Bliżej jej było do striptizerki czy nawet prostytutki niż wodzireja.

  2. Wszystko się zmienia. Dzisiaj rolą fordanserki jest rozkręcić zabawę na bankietach firmowych gdzie zwykle początek jest drętwy. Później już goście się fajnie bawią, ale to zwykle zasługa fordanserek. Jest też kwestia proporcji, na konferencjach zwykle jest dużo mniej kobiet, więc fordanserki wyrównują te proporcje.

Zostaw odpowiedź