Co to jest bomberka i jak nosić bomberkę?

0

Bomberka to jest kurtka pilotówka, która noszona w dawnych czasach, wróciła jako najnowszy trend sezonu. Bomberka to kurtka wzbogacona o ściągacze na dole oraz przy rękawach i szyi.

Bomberka to jest słowo, które zna każda osoba śledząca najnowsze trendy w modzie. Co to jest bomberka? Bomberka to jest krótka kurtka, której cechą rozpoznawczą się ściągacze, umieszczone zarówno na dole kurtki (najszerszy z nich), jak i na zakończeniach rękawów oraz przy szyi, gdyż bomberka nie powinna być wzbogacona o kaptur. Bomberka to kurtka zapinana na zamek oraz bogata w kieszenie z przodu, a często także na ramieniu.

Co to jest bomberka? Swoją historię zawdzięcza amerykańskim oficerom służb powietrznych, które w tamtych czasach były wykonywane ze skóry z dodatkiem futerka przy kołnierzu. Bomberka to w dawnych czasach pilotówka, która kojarzyła się z luksusem oraz pieniędzmi (gdyż nosili je tylko i wyłącznie oficerowie pracujący w lotnictwie, co stanowiła bardzo dobrą pracę).

bomberka

Bomberka to jest kurtka wykonana z luźnego materiału, która nie przylega do ciała, z tego względu jest idealna na każdą sylwetkę. W dawnych czasach była wykonywana tylko w kolorach wojskowych, dzisiejsza bomberka to bogactwo kolorów i wzorów. Każda sieciówka, a także sławni projektanci mają w swojej kolekcji kurtki bomberki, które różnią się kolorami i wzorami, przez kwiaty, po wzory geometryczne.

Co to jest bomberka i jak nosić bomberkę? Bomberka naprawdę dobrze łączy się z wszystkimi ubraniami i wpisuje się we wszystkie style, począwszy od sportowego, a zakończywszy na eleganckim. Bomberka to idealny dodatek do spodni wykonanych z dżinsu oraz tenisówek. Bomberka to również fantastyczny dodatek do letniej, zwiewnej sukienki i sandałów. Osoby, które ponad wszystko stawiają na sport, ale chcą cały czas dobrze wyglądać połączą bomberkę z przewiewnym topem oraz leginsami.

Nawiążemy współpracę z Autorami, zobacz szczegóły.
Podziel się.

Zostaw odpowiedź