Co to jest bardotka?

0

Co to jest bardotka i czym się charakteryzuje? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Podpowiadamy: bardotka to jest jeden z rodzajów biustonosza, a swoją nazwę wziął od słynnej modelki i aktorki – Brigitte Bardot.

Jeśli chodzi o to co to jest bardotka, to najogólniej rzecz ujmując, jest to bardzo konkretny rodzaj biustonosza. Odznacza się on przede wszystkim tym, że jest dodatkowo usztywniany, posiada specjalne wkładki modelujące oraz – co jest jego najważniejszą częścią – nie posiada ramiączek. Bardotka to jest taki rodzaj biustonosza, który możemy założyć szczególnie wtedy, kiedy nasza sukienka nie posiada rękawów czy ramiączek.

Swoją nazwę, bardotka zawdzięcza kultowej postaci świata mody, którą bez wątpienia była Brigitte Bardot. To ona bowiem zaprojektowała taki rodzaj biustonosza. W czasach, kiedy bardotka dopiero wkraczała na rynek mody, była ona uznana za bardzo odważny projekt. Noszenie bardotki, poza tym, że biustonosz ten odznaczał się brakiem ramiączek, zakładało też, możliwe jak najlepsze wyeksponowanie górnej części biustu, jednocześnie możliwie jak najbardziej podtrzymując jego dolną część. Tym samym, bardotka znacząco zmieniała figurę kobiet sprawiając, że wyglądały one nie tylko bardzo atrakcyjnie i kobieco, ale też – seksownie.

Współcześnie bardotkato jest jeden z najbardziej popularnych rodzajów biustonoszy. Znajdziemy ją w praktycznie każdym sklepie z konfekcją damską – niezależnie od tego, czy mowa o sklepach internetowych, czy też stacjonarnych. Należy jednak pamiętać, że sukcesem, jeśli chodzi o to, aby bardotka dobrze prezentowała się na naszym biuście, jest jej właściwe dopasowanie. Jeśli zatem nie wiemy dokładnie co to jest bardotka i w jaki sposób prawidłowo ją dopasować, konieczne jest skorzystanie z pomocy brafiterki. Dzięki jej pomocy będziemy w stanie możliwie jak najlepiej dopasować rozmiar bardotki do rozmiaru naszego biustu.

Nawiążemy współpracę z Autorami, zobacz szczegóły.
Podziel się.

Zostaw odpowiedź